Kontakta oss

Öppettider

Mån-Tors kl.08.00-16.00
Lunch: 12.00-13.00
Fredag: kl. 08.00-13.00

Växel

+46(0)243-883 30

Serviceanmälan

Vi tar endast emot serviceärenden från kunder som har lagt order direkt hos Montal AB. I annat fall ber vi dig att kontakta den återförsäljare som produkten är köpt av, alternativt din förening. 

VD / MARKNADSCHEF

Anders Slott

marknad / projektledning

Anders Rindborg

marknad / projektledning

Harry Javanainen

+46(0)70-570 11 00
harry.javanainen@montal.se

Beredning / projektledning

Bo Svensson

+46(0)70-520 73 60
bo.svensson@montal.se

beredning / projektledning

Evelyn Lundh

+46(0)70-265 15 73
evelyn.lundh@montal.se

beredning / projektledning

Johan Broberg

+46(0)72-450 62 64
johan.broberg@montal.se

projektchef

Linda Herrdin

+46(0)70-550 55 20
linda.herrdin@montal.se

produktion / logistik

Tobias Forslund

+46(0)70-376 18 07
tobias.forslund@montal.se

Ekonomi / Administration

Solvej Magnusson

+46(0)73-049 88 20 
solvej.magnusson@montal.se